Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Prestižní kulturní centrum Conde Duque bude hostit jazzovou skupinu Alex Cech - „Inn-Finity-Quartet”

Vídeňský kvartet bubeníka Alexe Cecha sdružuje velké hudebníky různých evropských a severoamerických jazzových tradic, včetně českého basisty Tomáše Baroše. Skupinu si je možné poslechnout 20. listopadu v 19,30 hodin v koncertní sále centra Conde Duque v rámci Madridského jazzového festivalu.

Kvarteto mladého rakouského bubeníka Alexe Cecha vypadá na papíře nesporně jako zkouška kreativní vyrovnanosti čtyř jednotlivců, kterým je společná vášeň pro umění. Tvoří ho produkt nejkvalitnější destilace vybraných fondů několika sklizní moderního evropského jazzu. Saxofonista Andy Middleton, Američan usazený ve Vídni, je jeho zásadní přísadou. Během svého působení spolupracoval s legendami, jako jsou David Holland nebo Billy Hart, a má na starosti udržovat vypravěčskou nit. Franz Faktisch je kytarista čistého frázování a zklidňujících podnětů, který je skvělým protikladem rytmické sekce, tvořené českým basistou Tomášem Barošem a bubeníkem Alexem Cechem, vedoucím Inn-Finity.

Více informací a koupě vstupenek:
https://www.condeduquemadrid.es/actividades/alex-cech-finity-quartet

Cena: 12€ / Snížené vstupné: 10€
Upozornění: Od 1. do 8. řady se sedí na židlích. Od 9. řady (včetně) se sedí na sedačkách.

Akci organizuje Festival Jazz de Madrid ve spolupráci s Conde Duque, Rakouským kulturním fórem a Českým centrem v Madridu.