Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Výstava CzechImage doprovodí projekt Smart Cities v Bilbau

Vybrané plakáty studentů designu z prestižních evropských škol, které měly jako zadání originální ztvárnění představ o České republice, budou vystaveny během dnů Smart Cities pořádaných Velvyslanectvím České republiky ve Španělsku a Baskické obchodní komory ve dnech 30. a 31. října v Bilbau.

Studenti designu z nejprestižnějších evropských škol měli za úkol vytvořit plakáty znázorňující kreativním způsobem Českou republiku. Co si lidé představují jako typicky české? Jak jsou ve světě vnímáni Češi? Jaké jsou české tradice a hodnoty?

Projekt Smart City organizuje Velvyslanectví České republiky v Madridu, CzechTrade, České centrum a Obchodní komora v Baskicku. Kromě projektu Smart City je společným cílem těchto českých a španělských institucí rozvoj spolupráce v oblasti dopravy, energetiky a informačních technologií. Akce se zúčastní velvyslanec a zmocněnkyně pro obchodní vztahy mezi Českou republikou a Španělskem, ředitelka CzechTrade, a nespočet dalších obchodních společností a institucí z obou států.

Více na : https://www.mzv.cz/madrid/es/comercio_y_economia/la_embajada_organiza_jornadas_smart.html