Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Zahrajte si s asociací EUNIC España vědomostní hru „Europa?!“

Zajímají vás evropské jazyky? Myslíte si, že znáte dobře ostatní státy EU? Chcete si otestovat své vědomosti v praxi? Pak přijďte 30. října v 12:30 hodin na Filosofickou fakultu univerzity Complutense v Madridu nebo si stáhněte mobilní aplikaci „Europa?!“ a zúčastněte se prvního ročníku naší vědomostní soutěže o zajímavé ceny.

Ze všech zájemců bude na místě vybráno šest nejlepších. Ti budou rozděleni do tří soutěžních týmů a o výhru se utkají přímo na pódiu.  Ale ani ostatní návštěvníci nezůstanou stranou. Budou mít možnost zapojit se do hry ze svých chytrých telefonů prostřednictvím mobilní aplikace „Europa?!“.

Ti, kteří nebudou moci dorazit přímo na univerzitu, se mohou soutěže o ceny zúčastnit z pohodlí svého domova. Stačí, když si stáhnou mobilní aplikaci a na webu europaelconcurso.eu budou sledovat online přenos z akce.

Všichni, kteří májí zájem zúčastnit se vědomostní hry „Europa?!“ a vyhrát jednu z více než 50 hodnotných cen se musí přihlásit na stránce europaelconcurso.eu/inscripcion.

 

Základní pravidla hry

Hru „Europa?!“ tvoří několik okruhů otázek. Některé budou určeny pouze jednotlivým týmům, zatímco jiné budou pro všechny. U odpovědí na otázky bude záležet nejen na jejich správnosti, ale i na pohotovnosti.

Přesná pravidla hráčům sdělí moderátor před začátkem klání.

 

Stáhněte si aplikaci Europa do svého telefonu nebo tabletu a zahrajte si o hodnotné ceny

Aplikace je ke stažení na webu hry https://www.europaelconcurso.eu/

 

Ceny

1. cena: Samsung Galaxy S10e

2. cena: iPad 2019 128GB

3. cena: Sluchátka Senheiser PXC 550 (změna typu sluchátek vyhrazena) 

Prvních 50 výherců z publika bude navíc odměněno jedním z výherních balíčků.

 

Kdo se může zúčastnit?

  • Hry se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let, které musí nejpozději dovršit v den konání akce.
  • Hry o ceny se mohou zúčastnit jak členové tří vylosovaných týmů, tak i kdokoliv z publika nebo lidé sledující online přenos na webových stránkách.
  • Všechny tři dvoučlenné týmy budou sestaveny na místě před začátkem hry. Jejich se vyberou na základě krátkého rozstřelu o deseti krátkých otázkách. Pokud dojde k nerozhodnému výsledku, rozhodne rychlost odpovědí. Jestli ani to nerozhodne o šesti nejlepších, proběhne losování. Ti, kteří nepostoupí, budou moci hrát prostřednictvím svých mobilních telefonů z publika spolu s ostatními návštěvníky.
  • Ze soutěže o ceny jsou vyloučeni všichni členové EUNIC España a generálního ředitelství Komise pro překlady spadajícího pod Evropskou komisi.

Akci organizuje EUNIC España a Univerzita Complutense v Madridu.