Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

21.6.2019 19:00

Módní návrhářka Zuzana Králová vystoupí v rámci debaty “Vyrobeno v Evropě“ o současné módě

Kreativita, experimenty, různorodost a udržitelnost současné módy budou témata, o kterých budou hovořit dne 21. června ve Francouzském institutu v Madridu návrháři a podnikatelé z různých evropských zemí. Akce začne v 18.00, diskuze se Zuzanou Královou je na programu od 19.00 a po ní bude následovat módní přehlídka a vystoupení DJ Bonnieho.

Společně se Zuzanou Královou promluví Pepa Buenová, ředitelka Asociace módních návrhářů ve Španělsku, Anais Dautaisová, návrhářka oblečení značky Les Récupérables a Eva Zingoni, italsko-argentinská návrhářka módy značky Louis Vuitton, moderovat bude Marta Blanca Carpintero. Účastnice se zaměří na udržitelnost módy, různé druhy oděvů od těch nejlevnějších po ty nejdražší nebo na sebevyjádření Evropanů skrz módu.

Ve 20.45 proběhne módní přehlídka, na mole se představí modely účastníků soutěže “Vyrobeno v Evropě”. Poté vystoupí DJ Bonnie.

Kralova_Design je značka české návrhářky Zuzany Králové, která žije ve Španělsku. Králová sází na inovace jak s kolekcemi určenými na módní přehlídky, pro které hledá inspiraci ve výtvarném umění, tak s funkčním a elegantním oblečením pro každodenní nošení. Oblečení vzniká během dynamického procesu přímo na figuríně nebo modelu díky důkladné analýze i intuici. Posláním značky je uspokojení potřeby sebevyjádření skrz módu. Díky tomuto konceptu vznikly nekonvenční mužské i ženské kolekce pro všechny, kteří se chtějí odlišit.

Zuzana Králová vystudovala umění a design na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a absolvovala studium módy na Evropském institutu designu v Madridu, v roce 2013 získala cenu Mercedes-Benz na Prague Fashion Weeku a speciální ocenění v soutěži mladých návrhářů v Madridu. Byla finalistkou Národní ceny za studentský design, slovenské Brillance Fashion Talent 2010, české Top Styl Designer 2012 STYL KABO, berlínské Fashion Fusion Contest v kategorii Fashion Technology v roce 2016. Spolupracovala se značkami Cortefiel, Esprit, Karen Millen nebo Alpine Pro.

Více informací na:
http://hechoeneuropa.org 
https://kralovadesign.com

 

Místo konání:

Institut Français de Madrid. Calle del Marqués de la Ensenada, 12, Madrid

Datum:

21.6.2019 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala