Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

26.5.2017 11:00

Jiří Bezdíček představí technické pokroky tří českých firem v IMDEA Energía v Madridu

V rámci „Českého dne“ ve vědeckém institutu IMDEA Energía v Móstoles u Madridu Jiří Bezdíček představí české firmy HE3DA, TEDOM a SYSTHERM. Tyto firmy se zabývají obory skladování elektrické energie, energetická úspornost a obnovitelné zdroje. Na prezentaci podniků z České republiky se bude také podílet společnost TECO. Tato prezentace se uskuteční dne 26. května od 11 hodin.

Společnost HE3DA s.r.o. se zabývá aplikovaným výzkumem a vývojem bateriových technologií a jejich uváděním na trh. Společnost vyvinula technologie a proces výroby baterií s 3D prostorovými elektrodami na bázi lithiových nanomateriálů. Elektromobilita patří mezi jeden z mnoha sektorů, v kterém se uplatňují jejich technologie.

https://www.he3da.cz/ 

Firma TEDOM produkuje zařízení pro kombinovanou výrobu elektřiny a tepla a provozuje technologie pro využití obnovitelných zdrojů energie. Na trhu kogenerace a energetiky firma působí již 25 let a patří mezi přední výrobce, provozovatele a exportéry.

http://cogeneration.tedom.com/

Společnost SYSTHERM nabízí komplexní řešení systémů zásobování teplem. Je výrobcem technologií předávání tepla pod obchodním názvem SYMPATIK. SYSTHERM rovněž nabízí řídící systémy s využitím internetového rozhraní pro ovládání a správu dat.

http://www.systherm.com/index.php?lang=en

Organizátory akce jsou Velvyslanectví České republiky v Madridu, České centrum Madrid a Czech Trade Madrid.

 

Místo konání:

Avda. Ramón de la Sagra 3, Parque Tecnológico de Móstoles 28935 Móstoles, Madrid.

Datum:

26.5.2017 11:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala