Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.6.2017 10:00 - 22.10.2017 20:00

Kryty protézy z 3D tiskárny art4Leg na Fundación Telefónica v Madridu

Výstava ‘3D. Imprimir el Mundo’ zkoumá možnosti, které přináší revoluční technologie 3D tisku. Český projekt Art4Leg ukazuje jedno z mnoha využití v oblasti protetiky a je možné vidět ho na výstavě v Espacio Fundación Telefónica v Madridu od 15. června do 22. října. Vstup na výstavu je zdarma.

Vytištěné kryty Art4Leg  plní důležitou funkci. Český projekt svými výrobky pomáhá přijmout protézu a zvýšit sebevědomí těm, kteří ji potřebují.  Původní návrh krytu má čtyři různá estetická provedení. Celý projekt zároveň svou sofistikovaností rozšiřuje možnosti v oblasti protetiky. Technologie 3D tisku umožňuje vytvořit protézu s vnějším tvarem zdravé nohy.

Expozice ‘3D. Imprimir el Mundo’ shrnuje nové možnosti, které 3D tisk nabízí v medicíně, potravinářství nebo v architektuře. Na výstavě je také možné vidět videa s rozhovory s odborníky z různých oblastí, jako je např. bioinženýrství, design, filozofie nebo robotika. Kromě výstavy je možné zúčastnit se několika přednášek a setkání, které se týkají současných i budoucích možností využití 3D technologie.

Více informací na: 
www.art4leg.com
https://espacio.fundaciontelefonica.com/evento/3d-imprimir-el-mundo/

 

 

Místo konání:

Espacio Fundación Telefónica C/ Fuencarral, 3, Madrid

Datum:

Od: 15.6.2017 10:00
Do: 22.10.2017 20:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala